ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2014-15

Πλατύκαμπος  20-5-2015

Ο  Σύλλογος  των  καθηγητών  του  Γυμνασίου  Πλατυκάμπου   συγχαίρει   τους  μαθητές  του  σχολείου  που  αναγράφονται  στον  παρακάτω  πίνακα  και  διακρίθηκαν  σε  διαγωνισμούς  ή  αθλήματα   (ατομικά  ή  ομαδικά)  κατά  τη  διάρκεια  του  σχολικού  έτους  2014-2015,  είτε  συμμετείχαν  ως  εκπρόσωποι  του  Γυμνασίου  Πλατυκάμπου  είτε  με  την  ομάδα  του  συλλόγου  τους.  Τους  ευχόμαστε   να  συνεχίσουν  την  προσπάθειά  τους  για  επιδίωξη  υψηλότερων  στόχων   τόσο   πνευματικών   (μαθήματα)   όσο  και   σωματικών  (αθλήματα)   κρατώντας   ψηλά  τις   ανθρώπινες   αρχές  και   αξίες   που  παίρνουν  και  από  τους  γονείς  του  και  από  τους  δασκάλους   τους.

Carpe  diem” : (λατινικό  ρητό)  = άδραξε  τη  μέρα = άρπαξε  και  αξιοποίησε  την  ευκαιρία… - μην  αφήνεις  το  χρόνο  να πάει  χαμένος.

Δείτε τον πίνακα με τους μαθητές του σχολείου που διακρίθηκαν εδώ.

ΚΑΛΟ  ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ