Διακρίσεις μαθητών Σχολικού Έτους 2015 - 2016 συνέχεια ...

Ο  Σύλλογος  διδασκόντων  του  Γυμνασίου  Πλατυκάμπου,  στηρίζοντας    τους  μαθητές, -τριες   του  σχολείου  και  στις  εξωσχολικές   χρήσιμες   και  εποικοδομητικές  δραστηριότητές  τους  συγχαίρει   τους   παρακάτω  μαθητές, -τριες  για  τις  διακρίσεις  τους   κατά  το  σχολικό  έτος  2015-2016:

• Γκασδρόγκα  Αλεξάνδρα  και   Κολώκα  Μαρίνα   της  Β’  τάξης   για  τη  διάκρισή  τους  στο  διαγωνισμό  μαθηματικών   «ΘΑΛΗΣ».
  •           Κρεμμύδα  Κωνσταντίνο  της  Β’  τάξης   που  πήρε  2η   πανελλήνια  θέση  στην  Ελληνορωμαϊκή  πάλη.
  • -        Αρότσιο  Αλέξανδρο,  Δάλλα  Αναστάσιο της Β’  τάξης  και  Λιακούλη  Δημήτριο  της   Α’  τάξης  που  διακρίθηκαν   σε  πανελλήνιους  αγώνες  Ελληνορωμαϊκής  πάλης.
  • -         Χατζητσοπάνη  Παναγιώτα  της  Α’  τάξης  που  πήρε  2  πρώτες  πανελλήνιες  νίκες  στη  ρυθμική  γυμναστική  κορασίδων,  σε  αγώνες  μαζικού  αθλητισμού.

Πολλές  ευχές  για  υγεία  και  καλή  πρόοδο.